Organizacja urodzin

Świętowanie urodzin to okazja do tego, żeby spotkać się w gronie najbliższych i przyjaciół. Szklarnia Grodzisk oferuje inspirującą atmosferę i bogaty wybór atrakcji dodatkowych, które uczynią Twoje przyjęcie niezapomnianym! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Urodziny – Grodzisk Mazowiecki

Organizacja przyjęcia urodzinowego w Szklarni Grodzisk to ekscytujące doświadczenie, które przekłada się na równie ekscytującą zabawę. Zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Warszawy, a mimo to z dala od miejskiego zgiełku i zaskakująco blisko natury obiekt bankietowy Szklarnia oferuje inspirującą atmosferę, doskonałą kuchnię i moc atrakcji, a w przypadku imprez z noclegiem zakwaterowanie w komfortowych domkach o wysokim standardzie.

Kompleksowa Obsługa Przyjęć Urodzinowych

Zadbamy o każdy aspekt organizacji Twojego przyjęcia – od przygotowania sali, przez zapewnienie wybornego jedzenia, aż po dyskretną i pomocną obsługę podczas przyjęcia. Dogodna lokalizacja sali bankietowej pozwoli Twoim gościom cieszyć się zarówno komfortowymi wnętrzami, jak i przebywaniem na świeżym powietrzu. W sezonie letnim zachęcamy do korzystania z tarasu i przestrzeni wokół obiektu. To stwarza praktycznie nieograniczone możliwości organizacji zarówno eleganckiego przyjęcia, jak i nieformalnych urodziny w stylu shabby chic lub bohoo.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym obiektem i atrakcjami dodatkowymi, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Szklarni Grodzisk z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w organizacji niezapomnianego przyjęcia urodzinowego!

 

Chcesz poznać ofertę? napisz do nas!

Dodatkowe atrakcje

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Jeśli chcesz wybierz interesujący Cię termin:

  Jaki rodzaj imprezy Cię interesuje?

  Czy jesteś zainteresowana/y wynajmem domków?

  Dodatkowe informacje