Komunie

Przyjęcie Komunijne bywa wyzwaniem… Jak połączyć potrzeby najmłodszych z oczekiwaniami starszych Gości? W Szklarni mamy na to pomysł, a właściwie wiele pomysłów! Jeśli planujesz organizację Komunii w Grodzisku Mazowieckim, koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Komunie Grodzisk Mazowiecki

Komunie są znacznie trudniejsze w organizacji niż mogłoby się wydawać. Podczas tego wyjątkowego spotkania rodzinnego musimy umiejętnie żonglować potrzebami dzieci (nie wspominając o dziecku Komunijnym, które mimo ekscytacji z czasem również zaczyna się nudzić i nie chce dłużej siedzieć przy stole) z oczekiwaniami pozostałych członków rodziny. Szklarnia Grodzisk to idealne miejsce na organizację przyjęcia wielopokoleniowego, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie.
Jednym z naszych atutów jest animator dla dzieci, który zadba o potrzeby ruchowe najmłodszych i zapewni im całe mnóstwo rozrywki. Zależnie od warunków atmosferycznych zabawy dla dzieci mogą się odbywać w pomieszczeniu lub na terenie obiektu. Dysponujemy przepięknym terenem zielonym, który otwiera przed nami praktycznie nieograniczone możliwości zabawy i spędzania czasu. Teren wokół Szklarni to także doskonały plener dla fotografii komunijnej, który stwarza możliwość złapania malowniczych kadrów z wszystkimi zaproszonymi Gośćmi.

Kompleksowa Obsługa Komunii

Dbamy o każdy aspekt organizowanego przyjęcia – od odpowiedniej dekoracji sali, przez zapewnienie spersonalizowanego menu, aż po profesjonalny serwis kelnerski i dodatkowe atrakcje. Oferujemy również opiekę cukiernika, który zadba o każdy słodki aspekt przyjęcia – Tort Komunijny, ciasta i desery. Dodatkową atrakcją może być nasz oryginalny Lemoniada Bar czy Fotobus od The Carbar urządzony w kultowym wnętrzu VW ogórka.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i atrakcjami dodatkowymi, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w organizacji wyjątkowego przyjęcia dla Twojego dziecka.

Chcesz poznać ofertę? napisz do nas!

Dodatkowe atrakcje

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Jeśli chcesz wybierz interesujący Cię termin:

  Jaki rodzaj imprezy Cię interesuje?

  Czy jesteś zainteresowana/y wynajmem domków?

  Dodatkowe informacje