Imprezy firmowe

Oryginalne miejsce, otwarta przestrzeń i cały ogrom dodatkowych atrakcji to idealny przepis na udaną imprezę integracyjną czy spotkanie firmowe.

Imprezowa przestrzeń blisko Warszawy

Zorganizuj swoją idealną imprezę firmową w naszej sali i spraw, by była to wyjątkowa okazja dla wszystkich pracowników.
Zapewniamy eleganckie wnętrza, profesjonalną obsługę i doskonałe warunki do wspólnego świętowania sukcesów firmy. Stwórz niezapomniane chwile dla swojego zespołu!

Zapytaj o ofertę!

Atrakcje na imprezy i eventy

Stacja Live cooking

Stacja Live cooking

Przygotuj się na niezapomnianą ucztę dla zmysłów z live cooking!
Nasz doświadczony szef kuchni będzie przygotowywał wyjątkowe potrawy na żywo, zapewniając nie tylko pyszne dania, ale także niepowtarzalne widowisko.

Prosecco Bus

Prosecco Bus

Wynajmij Prosecco Bus i dodaj niepowtarzalnego blasku swojej imprezie! Nasz przerobiony stary Volkswagen T2 wyróżni Twoją imprezę. Zapewniamy najlepsze Prosecco, które zachwyci Twoich gości. Dodaj oryginalności do swojej imprezy firmowej!

Fotobus

Fotobus

Przygotuj się na niezapomnianą dawkę zabawy i wspomnień z naszym fotobusem na Twojej imprezie firmowej. Nasz fotobus to mobilne studio fotograficzne, które zapewni Twoim gościom nie tylko świetną zabawę, ale także unikalne pamiątki z wydarzenia. Pozwól im uwiecznić najpiękniejsze chwile i spontaniczne uśmiechy na zdjęciach.

Barman

Barman

Nasz ekspert w sztuce barmańskiej przygotuje dla Twoich gości najwyższej jakości drinki, które zachwycą ich zmysły i sprawią, że każdy kieliszek będzie pełen radości. Zadbaj o wyjątkową atmosferę zapewniając niezapomniane doznania smakowe podczas wydarzenia.

Dodatkowe atrakcje

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Jeśli chcesz wybierz interesujący Cię termin:

  Jaki rodzaj imprezy Cię interesuje?

  Czy jesteś zainteresowana/y wynajmem domków?

  Dodatkowe informacje