Chrzciny

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu stworzymy dla Ciebie i Twojej rodziny niezapomniane wspomnienia z chrztu dziecka, które będą trwać przez lata. Zarezerwuj termin już dziś!

Szklarnia to również idealne miejsce na chrzciny. Dzięki dużej powierzchni znajdziesz u nas miejsce na animatora, zabawy dla dzieci i strefę do rozmów dla dorosłych.

Wybierz menu na chrzciny

Doradzimy i przygotujemy pyszne dania.
Chcesz poznać ofertę? napisz do nas!

 

Chrzciny Grodzisk Mazowiecki 

Chrzest Święty to wyjątkowa okazja rodzinna, którą chcecie świętować w gronie najbliższych i przyjaciół. Szklarnia oferuje profesjonalną organizację chrzcin. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji i obsłudze tradycyjnych przyjęć, jak i formuł typu garden party, które są szczególnie cenione ze względu na ich nieformalną, swobodną atmosferę. Niezależnie od formuły przyjęcia chrzciny obsługujemy kompleksowo – od zapewnienia dekoracji, przez opiekę mistrza cukiernictwa i naszego niezastąpionego szefa kuchni, aż po dyskretny serwis w trakcie przyjęcia i szereg dodatkowych atrakcji.

Powierzając organizację przyjęcia Szklarni, nie musicie się o nic martwić. Zajmiemy się wszystkim. Nasz Szef Kuchni przygotuje dania zgodnie z przygotowanym przez Was menu, a Mistrz Cukiernictwa zadba o słodkości. Przygotujemy dla Was wyjątkowy tort, a także ciasta, desery i słodkie przekąski. 

Sala na Chrzciny Grodzisk Mazowiecki 

Nasza sala na chrzciny zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim oferuje inspirującą atmosferę i przestrzeń, w której jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy Twój pomysł. Strefa zabaw dla najmłodszych? Strefa relaksu dla dorosłych? Ścianka do zdjęć? Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu zapewniając estetykę i jakość na najwyższym poziomie.

Szklarnia Grodzisk to nie tylko przestronna i przeszklona sala na chrzciny. To także przepiękna przestrzeń wokół obiektu, w ramach której możemy zrealizować garden party, stworzyć strefę relaksu lub przestrzeń do zabawy dla najmłodszych. Teren wokół obiektu sprzyja również organizacji sesji fotograficznych. Na potrzeby takich sesji możemy zapewnić odpowiednie rekwizyty lub dekoracje, które sprawią, że pamiątkowe zdjęcia z chrzcin będą jeszcze bardziej wyjątkowe!

Planujecie organizację chrzcin w Grodzisku Mazowieckim lub najbliższej okolicy? Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dodatkowymi atrakcjami. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Zespół Szklarni z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w organizacji niezapomnianego przyjęcia dla całej rodziny. 

 

Atrakcje na chrzciny w Szklarni Grodzisk

Animator dla dzieci

Animator dla dzieci

Zapewnij niezapomnianą rozrywkę dla najmłodszych podczas chrzcin! Dzieci będą miały szansę wziąć udział w kreatywnych zabawach, tańcach i konkursach. Niech będą jeszcze bardziej radosne i pełne uśmiechu w ten dzień.

Fotobus

Fotobus

Rozbuduj przyjęcie chrzcin niezwykłymi wspomnieniami dzięki naszemu fotobusowi! Oferujemy pełen uroku i stylu fotobus, który zapewni Twoim gościom niezapomnianą zabawę przy tworzeniu zdjęć.

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Odpocznij i zrelaksuj się w strefie relaksu podczas przyjęcia. Wypij herbatę z dala od zgiełku imprezy. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia w przyjaznej atmosferze.

Inne atrakcje

Wybieraj spośród masy innych atrakcji, które dla Ciebie przygotujemy.
Masz swój pomysł? Skontaktuj się z nami.

Dodatkowe atrakcje

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Jeśli chcesz wybierz interesujący Cię termin:

  Jaki rodzaj imprezy Cię interesuje?

  Czy jesteś zainteresowana/y wynajmem domków?

  Dodatkowe informacje